Zapisz się na kurs

Napisz lub Zadzwoń

Na kurs możesz się zapisać w bardzo tradycyjny sposób jakim jest skorzystanie z telefonu, bądź poczty elektronicznej. W tym celu przejdź do zakładki „Kontakt” wybierz pasujący Ci ośrodek i napisz maila, lub zadzwoń do nas. 

Jeśli wolisz, kiedy dzwoni się do Ciebie, skorzystaj z formularza po prawej, zostaw nam swoje dane, a my skontaktujemy się z Tobą. 

Przyjdź do nas

Mamy aż 6 lokalizacji w Krakowie i okolicy. Prawie na pewno jesteśmy gdzieś blisko Ciebie. Jeśli preferujesz kontakt osobisty, to zajrzyj do zakładki „Nasze oddziały”, wybierz ten do którego masz najbliżej, albo najbardziej po drodze i zaglądnij do nas. 

Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i pomożemy wypełnić dokumenty na miejscu. 

Załatw wszystko online

Jeśli jesteś introwertykiem i nie za bardzo lubisz kontakt telefoniczny lub osobisty, to możesz cały proces załatwić bezpośrednio na tej stronie. Przejdź do zakładki „Cennik” i wybierz kurs na wymarzony środek transportu, a nasz system poprowadzi Cię przez cały proces. Możesz wybrać sobie gdzie chcesz odbywać kurs, dostaniesz pakiet dokumentów do wypełnienia i możliwość wygodnej płatności online.